Omegle.Net.TR Kurallarımız

Sohbete giriş yapan her kullanıcı alttaki kuralları kabul etmiş sayılır ve ihlal durumunda gerekli yaptırımlar uygulanmaktadır.
Sohbete giriş yapan her kullanıcı alttaki kuralları kabul etmiş sayılır ve ihlal durumunda gerekli yaptırımlar uygulanmaktadır.
Gizlilik
Kullanıcılarımızın güvenliği ve sitemizde rahatça sohbet etmeleri bizim için çok önemlidir. Bu anlamda tüm görüşmeler kişiden kişiye yapılır. Bu kuralımızdan yola çıkarak sohbet esnasında (ad soyad, telefon numarası, skype, e-mail adresi) dağıtımı kesinlikle yasaktır.
Cinsiyet
Görüntü ve ses olarak cinsiyet yanıltmacası sistem içerisinde en belirgin yasaklarımız arasındadır. Giriş yaparken belirtmiş olduğunuz cinsiyetinizin dışında webcam karşısında (şapka, başörtü, gözlük) gibi yanıltıcı materyaller kullanılamaz.
Siyasi Propaganda
Sitemiz içerisinde kesinlikle siyasi mesajlar/sohbetler yasaktır. Hangi parti olursa olsun, bahsi geçen partiye yönelik eleştiri veya yüceltmeye yönelik hiçbir yazı,resim,ses kaydı paylaşılamaz. Bu konuda ısrarcı davrananlar hakkında bilişim şube ekipleri tarafından takip başlatılmaktadır.
Reşitlik (18+)
Sitemizden faydalanabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız şarttır. Bu şartı delen katılımcılar tespit halinde siteden kalıcı olarak uzaklaştırılmaktadır. Sitemiz yer sağlayacı konumunda olduğundan bu yasağa uymayanlar hakkında sorumluluk kabul etmemektedir.
T.C Yasaları.
T.C Yasalarınca suç sayılan tüm madde ve hükümler sitemiz içerisinde yasaktır. Bilişim suçlarınca tespit edilmesi gereken katılımcılarımızın olması halinde yönetim ekibimiz şahsın IP bilgilerini gerekli mercilere iletir.
Sitemizdeki Ban Sebebleri.
Muhataplardan soyunmalarını veya mahrem vücut kısımlarını veya göğüs altındaki vücut kısımlarını göstermelerini istemek. Müstehcen olarak kabul edilebilecek veya cinsel veya kışkırtıcı anlamlara sahip doğrudan veya dolaylı teklifler içeren herhangi bir müstehcen jest yapmak veya eylemlerde bulunmak.
Örnek Omegle Kullanıcısı
Örnek bir Omegle.Net.Tr kullanıcısı, her zaman saygılı davranan, başkalarına asla hakaret etmeyen, kibar, açık ve arkadaş canlısı bir kişidir. Yüzünü her daim görünür tutun yüzünüzü kapatmayın ve kamera açıkken görünür olduğundan emin olun. Yüzünüzü göstermek istemiyorsanız görüntülü sohbet seçeneği dışındaki sesli sohbet yada yazılı sohbet platformlarını kullanabilirsiniz.


Sizler için en özel odalarımız: Chat Rulet - Random Görüntülü Sohbet - omegle tv - rastgele sohbet - video chat - Omegle TV giriş - Omegle giriş - Chat Alternative - Omegle TV chat - Yurtdışı Omegle -